Solar Digital: створення стильного та успішного брендінгу для польської IT-компанії PVLS
Лондон, Великобританія Одесса 65000
+44 (20) 8068-5324
Branding
Startups
Wow sites
Web development
Ukraine is a capital of great people!
Please, support Ukrainian suppliers and army
PVLS брендинг

PVLS брендинг

Брендинг для IT-компанії PVLS

Розробка брендингу для компанії PVLS

Наш клієнт, польська IT-компанія PVLS, є експертом у сфері створення автоматизованих бізнес-рішень для компаній в різних галузях. Основною метою нашої співпраці було створення яскравого, привабливого та насиченого брендингу.

Ми зробили акцент на розробку унікального та запам'ятовуючого логотипу, а також носіїв, які передають суть та цінності PVLS. Яскраві та насичені кольори використовувалися для привернення уваги і створення позитивного та професійного враження про компанію.

Frame 23733417-min.png

Клієнт

PVLS — польська компанія, яка спеціалізується на розробці та впровадженні рішень для автоматизації бізнес-процесів і аналізу проєктів. Вони стрімко розвиваються та надають свої послуги у багатьох країнах.

Компанія пропонує широкий спектр послуг, щоб задовольнити різні потреби своїх клієнтів. Вони розробляють та впроваджують програмні рішення для автоматизації різних бізнес-процесів, а також надають послуги з бізнес-аналізу, де досліджують та аналізують різні проекти з метою виявлення можливостей для поліпшення.

5-min.png

Задача

Перед Solar Digital стояло завдання розробити комплексну концепцію сучасного індивідуального брендингу для технологічної компанії. Наш клієнт PVLS бажав отримати оригінальний та привабливий дизайн у стилі панк для своєї ІТ-компанії. Але разом с тим, важливо було дотримуватися балансу, щоб PVLS виглядали професійно та викликали довіру, оскільки ця компанія надає свої послуги бізнесам із різних галузей.

Більше того, нашому клієнту був потрібен не лише власний брендинг, логотип, шрифти, візерунки та палітра, але й фірмові товари та повні послуги графічного дизайну соціальних мереж.

Найскладнішою частиною було створити фірмові дизайни худі для IT-компанії. Але це був цікавий досвід, оскільки ми співпрацювали з дизайнерами одягу та виконали роботу, якою наш клієнт був надзвичайно задоволений.

6-min.png

Рішення

Як ІТ-компанія, з більш ніж 7-річним досвідом роботи на міжнародному ринку, ми знаємо, наскільки важливо створити унікальний бренд, який запам’ятовується та допомагає ІТ-бізнесу підвищити впізнаваність, лояльність та інтерес навколо бренду, щоб залучити більше клієнтів і виділитися серед конкурентів.

Наша команда дизайнерів розробила яскраву палітру. Ми хотіли показати подвійність, що стоїть за нашим клієнтським бізнесом. З одного боку, вони є ІТ-компанією, яка допомагає іншим компаніям розвиватися та приймати рішення на основі даних, але з іншого боку, вони є молодою творчою командою, яка хоче, щоб їхній бренд відображав їх особистість. Так ми отримуємо спокійний і строгий чорний, але яскравий і свіжий зелений лайм.

Ми створили кілька концептів логотипів та шаблонів для PVLS. На етапі розробки та пошуку, ми придумали грайливий дизайн у піксельному стилі, який не був схвалений для проєкту PVLS, але він ідеально підходив для ігрового проєкту нашого клієнта, який замовник ствердив як офіційний. Цікавий факт: ми охопили два проєкти в рамках одного індивідуального брендингу.

Крім того, команда PVLS була надзвичайно задоволена запропонованим фірмовим стилем. Команда дизайнерів Solar Digital розробила унікальні індивідуальні бізнес візитки для цієї ІТ-компанії, корпоративний дизайн ручки, чохол для iPhone та кілька корпоративних футболок і худі. PVLS сподобалися всі концепції, які ми надали для кожного юніта, тому наш клієнт взяв кілька концепцій дизайну.

Таким чином, компанія Solar Digital розробила повний дизайн бренду для соціальних мереж для цього бізнесу. Дизайн соціальних медіа був ще одним успіхом, і PVLS ствердила всі концепції, які були розроблені.

7-min.png
8-min.png

Результат

Solar Digital успішно завершили проєкт брендингу ІТ-компанії PVLS. Ми використали останні тенденції дизайну, щоб створити унікальну айдентику, що запам’ятовується клієнту. Наша команда тісно співпрацювала з PVLS, щоб зрозуміти їхні цінності та місію, що послужило основою для розробки сучасного та яскравого логотипу, який відображає суть бренду та привертає увагу цільової аудиторії.

Окрім логотипа, ми створили повний набір брендингових матеріалів, включаючи бізнес візитні картки, ручки, худі та віжуали для соціальних мереж Instagram і LinkedIn. Кожен елемент цього брендингу узгоджується із загальним стилем і допомагає створити бажане враження про компанію.

В результаті, наш клієнт PVLS були надзвичайно задоволений роботою, яку ми зробили для їх ІТ стартапу, і зараз ми перебуваємо на етапі переговорів щодо подальших спільних проектів!

9-min.png
10-min.png
11-min.png
12-min.png

Статистика

2

місяці роботи

2

дизайнери

1

проджект менеджер

3

ітерації

Давайте поговоримо

про ваш проєкт

Прикріпити файл

.pdf .page .numbers .xls .xlsx .doc .docx .jpg .jpeg .png .rar .zip .7z - 3 MB

Формат: pdf, page, numbers, xls, xlsx, doc, docx, png, jpg, jpeg, rar, zip, 7z; Розмір файлу до 20Мб

Порожнє ім'я
Порожній розмір
Цей сайт захищений reCAPTCHA та Google Політика конфіденційності і Умови використання застосовуються.

Форму успішно відправлено :)

Упс! Щось пішло не так

Play
Showreel preview
Дякую за залишену заявку!
Заявку прийнято. Найближчим часом ми зв'яжемося з вами.
Упс!
Щось пішло не так